Actmedia strony www

Firma ActMedia od ponad 10 lat tworzy strony internetowe. Specjalizujemy się w witrynach budowanych na systemie CMS WordPress, który jest światowym liderem w tej dziedzinie. Ponadto jako system zarządzania treścią jest nie do pobicia przez konkurencję.

Pochodzimy z Wielkopolski, stąd wśród klientów wybierających nasze strony internetowe dominują firmy i instytucje z takich miast jak: Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Jarocin, Pleszew, Środa Wielkopolska, Poznań, Krotoszyn, ale nie tylko.

Strony internetowe firm oraz eventów

ActMedia tworzy strony internetowe dostosowane do profilu Twojej działalności. Najważniejsze cechy: czytelność, komunikatywność i przejrzystość. 

Strony internetowe instytucji publicznych

Posiadamy doświadczenie w tworzeniu rozbudowanych stron internetowych dla instytucji publicznych  – zgodnie ze standardami WCAG. Skomplikowana nawigacja? Czynimy ją prostą!

Blogi, serwisy informacyjne, portfolia

Jesteś freelancerem? A może twórcą albo artystą? My w ActMedia również! Dlatego świetnie Cię zrozumiemy.  Zbudujemy portfolio i doradzimy! Zacznij zarabiać „na swoim”.

Wielojęzykowe strony internetowe

Możesz otworzyć się na cały świat. Do dyspozycji oddajemy sprawdzonych tłumaczy języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, ukraińskiego oraz arabskiego – budujemy strony RTL.

Jakie są nasze strony internetowe?

→ Responsywne i mobilne
→ Nowocześnie zaprojektowane
→ Posiadają prosty panel aktualizacji
→ Przygotowane pod pozycjonowanie
→ Spełniają wysokie standardy biznesowe
→ Spełniają wymagania instytucji publicznych
→ Zintegrowane z social media
→ Zintegrowane z narzędziami Google

Dlaczego nasze strony internetowe?

Oferujemy profesjonalny web design oraz współpracę z klientem na każdym etapie – od budowania strony internetowej po opiekę w kolejnych latach jej funkcjonowania. Wdrażamy rozwiązania dedykowane indywidualnym potrzebom. 

Zostań naszym Partnerem

W swoim portfolio mamy zarówno rozbudowane witryny instytucji publicznych, jak i strony firmowe, a także podstawowe strony wizytówkowe.

Kreacje dla każdego

W gronie naszych klientów znajdują się: administracja publiczna, duże firmy prywatne, artyści, stowarzyszenia, usługodawcy, kupcy, producenci.

Responsywnie!

Nasze strony czyli automatycznie dopasowują się do urządzeń na których są wyświetlane: laptopy i komputery stacjonarne, tablety, smartfony.

→ Sam zaktualizujesz

Udostępniamy bardzo łatwy w obsłudze panel zarządzania. Bez znajomości języka programowania nasi Klienci mogą przeprowadzić aktualizację treści i zdjęć.

→ Zawsze w kontakcie

Do każdego zadania zawsze podchodzimy indywidualnie. Stąd tak ważny jest dla nas klient i regularny kontakt na etapie projektu, wdrażania oraz użytkowania.

→ Masz nas pod ręką

Prowadzimy stałą opiekę nad klientem i jego stroną internetową, służymy wsparciem technicznym i doradztwem

Ile kosztuje strona internetowa w 2023 roku?

Wszystko zależy od tego, jaka strona www jest Ci potrzebna.

Wycenę prowadzimy na podstawie rozmowy wstępnej, po określeniu potrzeb klienta i niezbędnych funkcjonalności. Stosujemy atrakcyjne rabaty dla lojalnych klientów.

Szybki kontakt

Możesz przedtem zapoznać się z polityką prywatności, jeśli chcesz. Ale bez obaw. Twoje dane zostaną tylko u nas!