Copywriting – sztuka tworzenia profesjonalnych tekstów.

Tekstów, które wywołają pożądany odbiór czytającego. Copywriting stosuje się w marketingu zarówno biznesowym, jak i politycznym. Tekst nie może być przypadkiem.

Lata doświadczeń

Nasza firma posiada bardzo bogate i udokumentowane doświadczenie w copywriting’u biznesowym i politycznym. Opracowując teksty stron internetowych, ulotek, sloganów, kampanii politycznych warto skorzystać z naszych usług. Efekty mogą być zdumiewające. Słowo ma wielką moc!

Komunikatywnie

W treściach wystąpień publicznych oraz reklamowych musimy ważyć każde słowo. Tekst powinien być prosty i wzorowy stylistycznie. Za jego pośrednictwem musimy jednak zrealizować określony efekt, przekaz jaki chcemy wysłać do słuchacza, czytelnika, potencjalnego klienta. Efekty mogą być zdumiewające.

Copywriting SEO

Szczególną odmianą jest stosowany w Internecie SEO Copywriting. Treści takie są obfite w słowa kluczowe po których klienci szukają opisywanych produktów i usług. SEO Copywriting zwraca też uwagę na analizujące treść algorytmy wyszukiwania Google. Dobry tekst jest zoptymalizowany zarówno dla czytelnika jak i dla robota

Ile kosztuje copywriting?

Kontakt – copywriting, ghostwriting

To zależy od tego, jakich tekstów potrzebujesz i gdzie chcesz je wykorzystywać. Zaproponujemy elastyczne koszty po analizie Twoich potrzeb. 

Szybki kontakt

Możesz przedtem zapoznać się z polityką prywatności, jeśli chcesz. Ale bez obaw. Twoje dane zostaną tylko u nas!