Rererencje

Jakub Woliński
Prezes Zarządu Grenovi sp. z o.o. Sp. k.

Bardzo cenię sobie współpracę z firmą Actmedia i jej właścicielem, Marcinem Koniecznym.

Przede wszystkim za profesjonalizm i kreatywność.

Firma Actmedia zawsze pomaga rozwiązywać nawet najbardziej skomplikowane problemy. I robi to bez zbędnej zwłoki. Współpracujemy zarówno w zakresie obsługi istniejących jak i nowych projektów.

Actmedia to jest nasz dobry wybór.

adw. Grzegorz Mania
Kancelaria Prawna Mania – Kowal Adwokaci

Niniejszym zaświadczam, że firma ActMedia Marcin Konieczny to firma świadcząca usługi informatyczne najwyższej klasy i godne polecenia.

Po fachowym i zgodnym z oczekiwaniami wykonaniu pierwszej usługi informatycznej, nasza współpraca z jednorazowej przekształciła się w stałą.

Zlecenia realizowane są zawsze na czas. Nieoceniona jest inicjatywa, kreatywność i wizja Pana Marcina Koniecznego.

Z pełnym przekonaniem mogę uznać ActMedia za wartościowego i rzetelnego partnera.

Zuzanna Musielak-Rybak
Dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Pleszewie

Nasza biblioteka bardzo ceni sobie współpracę z firmą ActMedia. Bieżące wsparcie i wszelka pomoc udzielane są zawsze w sposób profesjonalny, a problemy rozwiązywane są sprawnie i terminowo.

Firma znakomicie spisała się również, tworząc nową stronę internetową naszej biblioteki, która teraz jest zgodna nie tylko z obecnymi w branży trendami, ale także z ustawą o dostępności, co było dla naszej instytucji priorytetem.  Co ważne, na każdym etapie tworzenia nowej witryny, pan Marcin Konieczny brał pod uwagę naszą wizję, dbając przy tym o spójność i przejrzystość całego projektu.

ActMedia to firma, która doskonale się sprawdza w aspekcie szkoleniowym. Szkolenie pracowników z zakresu WCAG zaowocowało nie tyko zdecydowanym poszerzeniem wiedzy zespołu naszej biblioteki, ale także zdobyciem praktycznych umiejętności – adekwatnych do naszych potrzeb i oczekiwań.

Monika Falk – Filipowicz
Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej w Pleszewie

Pan Marcin Konieczny to właściciel firmy ActMedia zajmującej się tworzeniem stron internetowych, a także szerokim zakresem usług związanym z obsługą tych stron.

Ponadto świadczy usługi w zakresie prac programistycznych, aktualizacji, instalacji nowych certyfikatów, dodawania podstron, zabezpieczenia strony. Dotychczasowa współpraca w pełni charakteryzuje się elastycznością, terminowością, a także zrozumieniem naszych potrzeb oraz wszystkich aspektów rodzajów działalności prowadzonych przez spółdzielnię.

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Pleszewie rekomenduje firmę ActMedia Pana Marcina Koniecznego jako partnera solidnego, sprawdzonego i zapewniającego jakość usług oraz gwarantującego wysoki standardy.

Jesteśmy zadowoleni z wysokiego poziomu usług świadczonych dla nas przez Pana Marcina Koniecznego właściciela firmy ActMedia nieprzerwanie od 5 lat.

Zarząd
Spółdzielni Mieszkaniowej w Dzierżoniowie

W imieniu Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej w Dzierżoniowie informujemy, iż współpraca z firmą ActMedia Marcin Konieczny przebiega w sposób prawidłowy i bez zastrzeżeń.

Wszelkie kontakty telefoniczne jak również mailowe przebiegają w sposób płynny i bezkonfliktowy.

Właściciel firmy jest zaangażowany w rozwój strony internetowe Spółdzielni oraz udziela wszelkich rad i odpowiedzi ze strony pracowników Spółdzielni.

Reasumując, firma ActMedia jest godna polecenia.

Jarosław Kałużny
Właściciel firmy Be Smart

Firma ActMedia Marcin Konieczny wykonała dla nas strony internetowe, których poziom projektowy oraz funkcjonalny oceniamy bardzo wysoko.

W pełni zrealizowała nasze idee oraz wykazała się wysokim poziomem inwencji twórczej.

Współpraca odbywa się bardzo terminowo. Właściciel firmy jest osobą, z której rad i wskazań zawsze korzystamy. Pomógł nam także wielokrotnie rozwiązać inne sprawy Zwiazane z działałnością w Internecie.

Sebastian Bryński
Manager Hotel Europa Kalisz***

ActMedia to profesjonalny partner dla profesjonalnego biznesu, który wykonał dla nas wiele prac. Współpracujemy od lat.

Dawid Goliński
Dyrektor Zarządzający Goodenergy Sp. z o.o.

ActMedia wyróżnia się kreatywnością, rzetelnością i indywidualnym podejściem. Zaangażowanie godne podziwu.

Zainteresowała Cię nasza praca?

Powiedz, co potrzebujesz?

Umów się na bezpłatne konsultacje. Przedstaw nam swoje potrzeby. Wspólnie dobierzemy optymalne rozwiązanie techniczne i finansowe.

Szybki kontakt

Możesz przedtem zapoznać się z polityką prywatności, jeśli chcesz. Ale bez obaw. Twoje dane zostaną tylko u nas!