Idee i założenia

Współpraca z klientem

W naszej pracy zawsze dokładamy maksymalnych starań i umiejętności. Staramy się, aby klient był zawsze maksymalnie zadowolony ze świadczonych usług, miał w firmie ActMedia wsparcie i fachowe doradztwo, również po odbiorze wykonanej usługi (np. strony internetowej). Doradzamy w zakresie doboru optymalnych rozwiązań.

Strony internetowe

Najważniejszym założeniem tworzonych przez nas stron jest ich komunikatywność, elegancja i intuicyjność. Nie stosujemy efekciarskich, tanich zabiegów ja na przykład niepotrzebne animacje, wirujące, obracające się elementy itp. (chyba, że klient wyraźnie sobie tego życzy). Uważamy je za męczące na dłuższą metę (szczególnie dla powracających na daną www użytkowników), niepotrzebnie obciążające stronę…. i zwyczajnie niemodne w latach 20. XXI wieku.

Serwis WordPress

Staramy się uświadamiać właścicieli stron na WordPress’ie (który również jest naszym ulubionym CMS), że choć jest on najlepszy, to jak wszystko co dobre, potrzebuje opieki i aktualizacji (samego WordPressa jak i wtyczek). Robimy to w trosce o bezpieczeństwo tych stron oraz ich nieprzerwane działanie. Brak aktualizacji może mieć bowiem fatalne skutki, o czym szerzej TUTAJ.

Oprogramowanie cookies oraz dostępność stron www

Propagujemy dostępność stron internetowych oraz wdrożenia zgodnego z prawem mechanizmu cookies w trosce o bezpieczeństwo prawne właścicieli witryn. Brak wymaganych prawem systemów może mieć bowiem przykre konsekwencje dla właścicieli witryn.

Właściciel firmy ActMedia

Marcin Konieczny
Webmaster, copywriter

Absolwent dziennikarstwa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Były dziennikarz Gazety Poznańskiej i Ziemi Kaliskiej. Muzyk z zamiłowania.

Zainteresowała Cię nasza praca?

Powiedz, co potrzebujesz?

Umów się na bezpłatne konsultacje. Przedstaw nam swoje potrzeby. Wspólnie dobierzemy optymalne rozwiązanie techniczne i finansowe.

Szybki kontakt

Możesz przedtem zapoznać się z polityką prywatności, jeśli chcesz. Ale bez obaw. Twoje dane zostaną tylko u nas!